Samsung Frame TV Nedir?

Samsung Frame TV alınır mı? Samsung Frame TV Nedir? gibi soruların son zamanlarda sıklıkla arandığını görüyoruz. Bu sebeple Frame TV ile ilgili bazı temel bilgileri sizlerle paylaşmak istedim. İçerikte bolca fotoğraf bulunuyor, umarım sıkılmazsınız.

Frame TV özelleştirilebilir çerçevelere sahiptir. Duvara neredeyse sıfır montaj edilebilir yapısı bulunur. Televizyonu bir tablo gibi kullanabilirsiniz.

Resim çerçevesi gibi görünmek için tasarlandı

Çerçeve görünümlü tasarım

Her sanat eserinin bir çerçeveyi hak ettiğine inanıyoruz. Frame, bir sanat galerisinin duvarında göreceklerinize benzer çerçevelere sahip: zevkli, şık ve güzel.

Çerçeveyi ruh halinize uyacak şekilde kişiselleştirin

Kişiselleştirilebilir Çerçeve

Kusursuz bir uyum yakalayın veya biraz öne çıkmasını sağlayın. Kişiselleştirilebilir çerçevelerimiz, her dekora uygun pek çok çekici renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Seçim sizin. İstediğiniz zaman fikrinizi de değiştirebilirsiniz. Kullanımı kolay küçük mıknatıslar sayesinde çerçeve tarzını değiştirmek çok kolay.

Gerçek bir çerçeve gibi asılır

Neredeyse Duvara Sıfır Montaj

Frame, aynı çerçeveli fotoğraf ve resimler gibi duvara sıfır durur. Böylece her açıdan kusursuz uyum ve dekor bütünlüğü sağlar. Kurulumu da çok kolaydır.* TV’nin arka ucundan ölçülür; boşluk, kurulum ve duvar türüne göre değişebilir.
* Duvarın %100 düz olmaması, zemine açılı inmesi veya TV’nin doğru kurulmaması halinde duvarla TV arasında küçük bir açıklık kalabilir.
* Gerçek eğim açısı ürün boyutuna göre değişebilir.

Yaşam alanınızı sadeleştirir

Tek Görünmez Bağlantı

Kablo karmaşasına son. Tek Görünmez Bağlantı, One Connect Box’ta gizli bulunan kablolara bağlanmasını sağlayarak Frame’in iç mekan tasarımınızın kusursuz bir parçası olmasına imkan tanır.

Şık bir tasarım unsuru

Stant Seçenekleri

Farklı düşünün. Sizin ve yaşam alanınızın tarzına uygun farklı TV standı seçenekleriyle Frame’i nereye istiyorsanız oraya koyun.

Frame TV Kutu İçeriğinde Neler Bulunur?

Frame’in kutusunu açmak da olasılıklarla dolu bir heyecandır: ambalaja dahil olan Duvara Sıfır Montaj Aparatı ve Standart Stant sayesinde, yaşam alanınızın anında istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.