A101 Televizyon Modelleri ve Fiyatları

A101, Türkiye genelindeki 12000 mağazasıyla en popüler zincir marketler arasında yer alıyor. Bu güç ile toplu ürün alımlarında da ciddi indirimler talep ediyor. Sonuç olarak, ucuza aldığı ürünü ucuza satarak daha rekabetçi fiyatlarıyla dikkat çekiyor. A101 televizyon kampanyaları ile ilgili konumuza başlayalım.

A101’den televizyon satın alınır mı?

Komik bir başlık olarak değerlendirebilirsiniz. Ancak, her ay on binlerce kullanıcı google üzerinden bu soruyu sormuş ve cevap bulmak istemiş. O halde, bizde bu soruya cevap verelim. +Evet! A101’den televizyon alınır.

A101 mağazalarından ve A101 online alışveriş sitesinden televizyon satın alabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken tek husus, müşteri olarak yerine getirmeniz gereken koşullardır. A101’den veya diğer online satış platformlarından yapacağınız televizyon alışverişleri için bir takım sorumluluklarınız bulunmaktadır.

Sizler için daha önce yayınladığımız, internetten televizyon satın alınırken dikkat edilmesi gerekenler konumuzu inceleyebilirsiniz. Konu içeriğindeki bilgilendirmeleri yerine getirdiğiniz taktirde herhangi bir sorun yaşamadan ticaretinizi tamamlayabilirsiniz.

A101’de hangi marka televizyonlar satılıyor?

Sıklıkla sorulan bir diğer soru ise, A101’de satılan televizyon markaları nelerdir? sorusu olarak karşımıza çıkıyor. Öncelikle, her marka televizyonun her zaman stokta olmadığı gerçeğini ele almak gerekir. A101 uygun fiyatlı ürünleri deposuna çekip, satışını gerçekleştirir. Ancak sürekli olarak tüm marka ve modelde televizyonu elinde bulundurmaz.

A101 websitesinde ve mağazalarında satışa sunulan televizyon markaları ise şu şekildedir.

A101 televizyonlarında kurulum ücretli mi?

Tüm televizyon modellerinin sergilendiği sayfalarda, her ürün için ayrı ayrı bilgi bulunmaktadır. Bu bilgiler, “montaj ücretsizdir” veya “montaj ücreti müşteriye aittir” şeklinde belirtiliyor. Satın alım öncesi ürün sayfasını tamamen okumanız bu sebeple önemlidir. Kurulum ücreti ile ilgili hızlı cevap bulmak için (CTRL+F) Bul özelliği ile “montaj” araması yapabilirsiniz. Sonuç olarak, bulunduğunuz sayfada kaç tane montaj kelimesi varsa hepsi belirgin hale gelecektir.

Ayrıca, bir çok markada 32inc ve daha düşük boyuttaki televizyon için zaten küçük ev aleti statüsünde olduğu için ücretsiz montaj hizmeti bulunmuyor. Yani bu A101 kaynaklı değil, üretici marka kaynaklıdır. Hatta, Hi Level için 55″ televizyonlarda bile ücretsiz montaj hizmeti olmayan modeller mevcut. (Lütfen sitedeki güncel bilgiyi teyit edin.)

A101’den aldığım televizyon kırık çıktı ne yapmalıyım?

Televizyon taşınmasıyla ilgili yaşanan problemlerin başında kırılma sorunu vardır. A101’den veya farklı bir tedarikçiden satın alacağınız televizyonun kırık çıkması durumunda takip edilmesi gereken adımlar sabittir. Bu sebeple, sizlerle daha önce paylaştığımız internetten satın alınan televizyon problemleri başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

2024 A101 televizyonları

Sitemiz ziyaretçileri için daha fazla içerik üretmek amacıyla sizlerin televizyon hakkındaki aramalarınızı değerlendirdik. A101 televizyon modelleri ve A101 de satılan televizyonların fiyatları konusunda çok ciddi aramalar yapıldığı sonucuna eriştik. Bu sebeple, A101’de satılan televizyon markalarını, modellerini, fiyatlarını ve özelliklerini ele aldığımız bir seri yapma kararına eriştik.

A101 de satılan televizyonlar ile alakalı yeni konu eklendikçe bu konuyu da güncel tutacağız. Sonuç olarak 2024 yılı A101 kampanyalı televizyonları için doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isterim.