Toshiba Televizyon Çağrı Merkezi

Toshiba televizyonlar Vestel tarafından ithal edilmekte ve satışa sunulmaktadır. Diğer onlarca televizyon markasında olduğu gibi, Toshiba Televizyon Türkiye Çağrı Merkezi için doğru bilgiyi televizyon.gen.tr sitemizden bulabilirsiniz.

Toshiba Televizyon Çağrı Merkezi

Toshiba televizyon çağrı merkezi iletişim numarası 0 850 202 3456’dır. Bu numara ile her gün 08:00 – 23:55 arasında iletişim kurarak destek alabilirsiniz. Ayrıca mail ile iletişim kurabilirsiniz.

Toshiba markalı 4K, HD, Akıllı TV, Android TV modelleri için detaylı bilgi ve destek için Toshiba Çağrı Merkezi çağrılarınızı bekliyor.

Televizyon garanti süresi ile ilgili bilgi almak için Toshiba ile iletişime mi geçeceksiniz? Sizler için bilgiyi biz verelim. Sonuç olarak özel kampanyalar dışında, tüm Toshiba televizyonlar 24 ay garantilidir.

Çağrı merkezi ile ilgili daha fazla yazılacak bilgi bulunmuyor. Ancak google tarafından sayfamızın ön plana çıkartılması için daha fazla bilgi girilmesi gerekiyor. Bu sebeple Toshiba Televizyon için iletişim bilgileri paylaştığımız bu sayfada, biraz ek bilgi paylaşıyoruz. Umarım Toshiba hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabiliriz.

Toshiba Quantum Technology

Quantum Secure Communications

Toshiba’nın vizyonu, dünyadaki iletişimi bilgisayar ve matematik alanındaki gelişmelere karşı korumaktır. Teknolojik ilerlemenin neredeyse sabit bir veri çoğalması durumu yarattığı bir zamanda. Hassas bilgilerin güvenli bir şekilde iletilmesi ihtiyacı hiç bu kadar önemli olmamıştır

Toshiba Digital Solutions

Yeni faaliyet ve değerler birlikte oluşturuluyor

IoT (Nesnelerin İnterneti) çeşitli araçları İnternet’e bağlayarak büyük hacimlerdeki birikmiş verileri kullanan birçok yeni faaliyet alanı oluşturuyor. Şirket, sektör ve bölge sınırlarını aşarak müşterilerimiz ve toplumumuzla el birliği içinde. Yeni faaliyet alanları ve değerler oluşturuyoruz.