İzmir Philips Televizyon Yetkili Servisleri

İzmir’de Philips televizyon yetkili servisi olarak hizmet veren firmalar aşağıda listelenmiştir. Firmaların telefon numaraları, mail adresleri ve ofis adres bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Philips marka televizyonlarınız ile ilgili İzmir’de yaşanabilecek tüm sorunlar için yetkili servislerle iletişime geçmeniz gerekir. Yetkisiz müdahale sonucunda ürün garanti kapsamı dışına çıkar.

Bergama Servisi – GÖKHAN SÖNMEZ

Philips Bergama yetkili servisi olarak bilinen Gökhan Sönmez çevre ilçelere de hizmet vermektedir. Ayrıca, Dikili Philips TV servisi, Çandarlı Philips TV servisi gibi aramalarınızın yanıtını veriyoruz.

Telefon : 0 232 633 1651
Mail : bergama@phservis.com
Adres : Bergama Maltepe Mah. Limasol Sk. No:1 Bergama İZMİR

Karşıyaka Servisi – SEZEL TEKNİK SERVİS ELEKTRONİK LTD ŞTİ

Karşıyaka Philips yetkili servisi Sezel Teknik iletişim bilgileri aşağıda paylaşılmıştır. Böylece, Çiğli Philips televizyon yetkili servisi ve Menemen Philips TV yetkili servisi sorularınıza yanıtta Sezel Teknik’tir.

Telefon : 0 232 366 4444
Mail : karsiyaka@phservis.com

Adres : GÜN SAZAK BULVARI NO:28/C Karşıyaka İZMİR

Bornova Servisi – PH ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Bornova Philips yetkili servisi, Bayraklı Philips televizyon yetkili servisi gibi aramaların doğru cevabına hoş geldiniz. Aslında, Bornova PH Elektronik firması Konak, Altındağ gibi bölgelere de hizmet vermektedir.

Telefon : 0 232 348 2000
Mail : bornova@phservis.com

Adres : MANSUROĞLU MAH. ANKARA CAD. NO:133/A BAYRAKLI İZMİR

Urla Servisi – ZAFER KILINÇ

Philips televizyon yetkili servisi olarak hizmet veren Zafer Kılınç iletişim bilgileri paylaşıldı. Ayrıca, Urla, Çeşme, Seferihisar, Karaburun ve çevre ilçelerine de Zafer Kılınç hizmet vermektedir.

Telefon : 0 232 754 1276
Mail : urla@phservis.com

Adres : Y.Mahalle 75.Yıl Cad. Meslek Lisesi Karşısı No :106 Urla İzmir

Kemalpaşa Servisi – İLHAN SERTYÜREK

Kemalpaşa ve çevresine Philips yetkili servis hizmeti veren firmanın iletişim bilgilerini yayınladık.

Telefon : 0 232 878 1992
Mail : kemalpasa@phservis.com

MEHMET AKİF ERSOY MAH. YÜZBAŞI TEMEL KUĞUOĞLU CAD. NO:21/D Kemalpaşa İzmir

Yukarıda bilgileri paylaşılan yetkili servisler haricinde Philips TV servisi bulunmuyor. Ama bu konuyu oluşturduğumuz tarihten sonra yeni bayilik alabilecek firmaları da unutmamak gerekir. Çünkü, Philips TV yetkili servisi olmak isteyen farklı firmalarda mevcut. Sonuç olarak, bizim paylaşımımızdaki firmalar ile iletişim kurun. Ya da size daha yakın bölgedeki servis bilgisini bu firmalardan talep edin. Böylece, en doğru hizmeti aldığınızdan emin olabileceksiniz.