Onvo TV Hatay Yetkili Servisleri

Hatay’da ikamet eden Onvo TV sahiplerine dört yetkili servis ile hizmet verilmektedir. Onvo TV Hatay Yetkili Servisleri listemiz yüzyılın faciası olarak tanımlanan çok acı 6 Şubat depremlerinden sonra tekrar teyit edilmiştir. Böylece, paylaşılan bilgilerin teyit tarihi Haziran 2023’tür.

Hatay Onvo TV Servisleri

Onvo TV İskenderun Servisi

Adres : BARBAROS MAH. ŞEHİT OĞUZ YENER CAD. NO.71-B İSKENDERUN HATAY
Telefon : 0(326) 614 05 82

Onvo TV Antakya Servisi

Adres : CEBRAİL MAH MİMAR SİNAN SOK CANER APT. NO:6/D ANTAKYA HATAY
Telefon : 0(326) 214 98 69

Onvo TV Samandağ Servisi

Adres : ÇİĞDEDE MAH. SİVAS ŞEHİTLERİ CAD. NO.157 SAMANDAĞ HATAY
Telefon : 0(326) 512 28 26

Onvo TV Reyhanlı Servisi

Adres : CUMHURİYET MAH. ATATÜRK CAD. BAHADIR İŞ HANI ZEMİN KAT APT. NO: 2 REYHANLI/ HATAY
Telefon : 0326 413 2283

Onvo’dan alınan bilgilere göre, Hatay’da 4 adet Onvo TV yetkili servisi hizmet vermektedir. Kurulumu yapılacak cihazlarınız veya arızalı cihazlarınız için en azından garanti süresince yetkili servisler ile iletişime geçmeniz gerekir. Aksi taktirde ürüne yapılabilecek her türlü teknik müdahale, garanti kapsamı dışında kalmasıyla sonuçlanır.

Hatay’da hizmet veren tüm işletmeler için sabit numara verilmiş ve bazı durumlarda şubeye ulaşmak oldukça güç olabiliyor. Bu sebeple, bilmeniz gereken bir iletişim kanalı da Onvo TV Çağrı Merkezidir.

Eğer yukarıda adres ve telefon bilgisi paylaşılmış olan Onvo TV Hatay Yetkili Servisleri ile iletişim kurmakta güçlük çekiyorsanız, 0850 886 66 86 numaralı telefon üzerinden Onvo Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle, sorun çözümüne kavuşabilirsiniz.

Onvo TV işletim sistemleri ile ilgili paylaşımımız dikkatinizi çekebilir mi? Merak edenler için detaylı bilgi linkini de buraya bırakıyorum))