Ürün

LG Nano99 75 inç 8K NanoCell TV

LG Nano99 serisi ülkemizden 75NANO996 ve 65NANO996 olarak geçmektedir. Ürünün asıl kodu 75NANO996NA ve 65NANO996NA ‘dır.

*Ekrandaki kullanıcı arayüzü, asıl uygulamadan farklı olabilir.

TV ekranında mikro yaprak görüntüsü

Saf Renkler

Donuk renkleri filtreleyen RGB spektrum grafiği ve geleneksel teknolojiyle NanoCell teknolojisi arasındaki Renk Saflığını karşılaştıran görseller

Saf Renkler

LG NanoCell teknolojisi, yaklaşık 1 nm nano partikül uygulayarak saf renk üretir. Şimdi 8K çözünürlüğe sahip olan NanoCell TV, gelişmiş renk saflığıyla inanılmaz görüntü kalitesi sunar.
*Görsel temsilidir.
*Geleneksel ifadesi, LG’nin NanoCell teknolojisine sahip olmayan UHD televizyonları anlamına gelir.

Neden Gerçek 8K?

33 milyon piksel (99 milyon alt piksel) sunan 8K ile daha fazla piksel ve daha yüksek yoğunluk elde edebilirsiniz. 8K’nın gerçekçiliğini elde etmek için her pikselin göze ayrı ve farklı görünmesini sağlamak daha önemlidir. LG NanoCell, CTA’nın 8K TV tanımının ötesinde bir teknolojiye sahiptir. LG NanoCell 8K da bunu sunar: ‘Gerçek 8K’.

Gerçek 8K ve CTA logolarıyla doğanın geniş görünümünü gösteren TV ekranı

Daha fazlasını gör*CTA (Tüketici Teknolojisi Derneği): ABD’de 2.200’den fazla tüketici teknolojisi şirketini temsil eden bir standart ve ticari kuruluş.
*CTA logosu, resmi endüstri tanımının gerekliliklerine uygunluğu doğrulanan ürüne verilir.*TUV tarafından test edilen 65NANO97/98 modellerine dayalı CM değerleri.
*Belirtilen CM değeri yatay olarak test edilmiştir.
*Görsel temsilidir.

TV anakartına monte edilmiş Alpha 9 çipi

α9 3. Nesil AI İşlemci 8K

İdeal 8K İçerik Dönüşümü

α9 3. Nesil AI İşlemci 8K, derin öğrenme algoritmalarıyla içeriği en büyüleyici şekilde sunmak için ekran içeriğini analiz eder. Tüm ayarlamalar otomatiktir; her görüntüyü muhteşem bir hale getirecek üstün görüntü ve ses için geliştirilmiştir.
DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Doğanın üstten görünümünü gösteren geniş TV ekranı

8K Büyük Ekranı Tamamlayan Saf Renkler

NanoCell TV, büyük ekranda eşi benzeri olmayan bir izleme deneyimi sunar. NanoCell teknolojisi ile geliştirilen Saf Renkler, ultra 8K ölçekli ekranda muhteşem görüntüler oluşturur.

Kadın ve erkeklerin birbirine sarıldığı romantik bir renkli film sahnesini gösteren TV ekranı.

Saf Renkler, Evinizi Sinema Salonuna Dönüştürür

NanoCell TV, tüm sahnelerin canlı Saf Renklerin sunduğu gerçekliğe ve Nano Black’in oluşturduğu yoğun kontrasta sahip olmasını sağlar. Buna ek olarak, muhteşem ve daha gerçekçi bir deneyim için optimize edilmiş görüntü ve ses sunar. Sınırsız eğlenceyi destekleyen NanoCell TV ile gerçek ev sinemasının keyfini çıkarın.

Filmde bir kadının gözlerini yakından gösteren TV ekranı

Dolby Vision IQ ve Atmos

İçerik Sahibinin Vizyonunu Ekrana Taşır

Filmleri hak ettikleri gibi nefes kesen bir kalitede izleyin. Dolby Vision’a HDR’nin ötesinde avantajlar sağlayan Dolby Vision IQ sayesinde içerik türüne ve aydınlatma koşullarına göre ekran parlaklığı, rengi ve kontrastı akıllı bir şekilde ayarlanır. Dolby Atmos, tüm içeriklerin keyfini sonuna kadar çıkarabilmeniz için büyüleyici bir ses deneyimi sunar.

Oturma odasında, renkli bir film gösteren TV ekranının karşısında kanepede oturan adam

FILMMAKER MODETM

İçerikleri Aslına Uygun Seyredin

İşlemci, gerçek sinema filmi etkisi yaratmak için hareket düzeltme özelliğini kapatarak görüntüyü otomatik olarak ayarlar. Filmleri yaratıcı amacına uygun şekilde ve sinematik deneyimi koruyarak izleyin. Tüm içeriklerinizin keyfini sinematik standartta çıkarın ve her filmi sanatsal amacına uygun şekilde izleyin.
 Tamamını izle*FILMMAKER MODETM logosu, UHD Alliance, Inc’in ticari markasıdır.

HLG pro ve HDR 10 Pro logolarıyla Marvel Iron Man başlıkları

HDR 10 Pro ve HLG Pro

Yüksek Kaliteli HDR Formatları

NanoCell TV, desteklenen başlıca HDR formatları HLG ve HDR 10’u ayarlayarak ideal HDR görüntü kalitesi sunar. Tüm içeriklerinizi gerçekçi yüksek çözünürlükte izlemenize olanak tanır.

Alev görüntüsünde geleneksel ve Full Array Karartma Pro teknolojisi karşılaştırması

Full Array Karartma Pro

Gerçek Sinema Evrenine Yolculuğa Çıkın

Full Array Karartma Pro teknolojisi, en sevdiğiniz filmlerde daha canlı sahneler için yoğun detaylar ve mükemmel kontrast sunar.
*Görsel temsilidir.

İki logo: Apple TV uygulaması ve Netflix

Sınırsız Eğlence

Evinizde Çok Katmanlı Ortam

Apple TV uygulaması ve Netflix’teki birçok farklı içeriğe kavuşun. En son filmlere, TV programlarına, belgesellere ve canlı spor karşılaşmalarına tek bir yerden ulaşın. Arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın.
*Apple, Apple logosu ve Apple TV, Apple Inc.’in ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. Apple TV+, Apple Inc’in ticari markasıdır.

Apple TV+’daki en popüler 4 filmin resmi

Apple TV uygulaması

Apple TV+ ve çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz merkez

Apple TV+’tan orijinal programlar ve filmler. Arzu ettiğiniz premium kanallar ve satın almak veya kiralamak için binlerce film. Kişiselleştirilmiş ve uzman gözüyle düzenlenmiş bu listede harika içerikler bulabilirsiniz. Üstelik hepsi Apple TV uygulamasında.
*Apple, Apple logosu ve Apple TV, Apple Inc.’in ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. Apple TV+, Apple Inc’in ticari markasıdır.
*Desteklenen hizmet ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir
*Yazılım güncellemelerinden sonra 2019 TV modellerinde kullanılabilir.

Youtube, USB ve yayın akışı simgeleri ile yeşil papağan belgeseli gösteren TV ekranı

Entegre Video Dekoderi

Daha Fazla 8K İçerik Oynatmaya Hazır

HEVC, AV1 ve VP91) kodek desteğiyle, USB depolama aygıtından veya yayın hizmetlerinden 8K videoları ve 8K YouTube videolarını izleyebilirsiniz2).
1) AV1 ile YouTube’da en yeni 8K videoları izleyebilirsiniz. HEVC ve VP9 desteği, diğer yayın akışı hizmetlerini ve yerel medya oynatmayı kapsar.
2) Yayın akışı, satın alımdan sonra yazılım güncellemesi gerektirebilir. 8K içeriğinin bulunabilirliği, hizmet sağlayıcıya göre değişiklik gösterebilir.
*8K oynatım, yüksek bant genişliğine sahip internet bağlantısı gerektirir.

Savaş oyunu sahnesini gösteren TV ekranı.

Saf Renkler, Savaş Alanını Oturma Odanıza Getiriyor

NanoCell teknolojisi, yarattığı Saf Renkler teknolojisi ile gerçeğin ötesine geçen sanal bir dünya sunar. Ayrıca Düşük Giriş gecikmesi, HDMI 2.1 ve HGiG gibi çeşitli oyun özellikleri, gerçek zamanlı olarak geliştirilmiş grafiklerden oluşan bir sanal dünyanın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Uçak görüntüsü olan savaş oyunundan bir sahne

Düşük Giriş Gecikmesi

Daha Hızlı Tepki Verin ve Nişan Alın

NanoCell TV, gecikme olmaksızın kullanıcıların rakibe anlık olarak müdahale etmesini sağlar. Bu mod, düşük giriş gecikmesi sayesinde duyularınızın hızlı tempolu oyunda gerçekleşen gerçek zamanlı sahnelerle senkronize olmasını sağlar.
*Görüntüler temsilidir.

Oyun çubuğuyla koltukta oturan ve TV ekranında RPG oyun oynayan adam

ALLM ve eARC

Yeni Nesil Oyun Standardı

HDMI 2.1 spesifikasyonlarını karşılayan daha yüksek kare hızı, ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu) ve eARC (Geliştirilmiş Ses Dönüş Kanalı). Bu en yeni özellikler, hızlı hareket eden içeriği daha yüksek çözünürlükte görüntülemenize, ayrıca akıcı ve senkronize grafikler elde etmenize olanak tanır. Daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. LG NanoCell 8K TV’ler, HDMI Yetkili Test Merkezinde yapılan testi HDMI Uyumluluk Testi Spesifikasyonuna uygun olarak başarıyla tamamlamıştır (2.1d)*.
*Test Spesifikasyonu: 2.1d (HDCP, FRL12G (8K60), CEC, ARC, eARC, 6G, HBR, 4K ile).

Bir yarısı geleneksel bir televizyonda, diğer yarısı HDR özellikli LG NanoCell TV'de gösterilen canavarlı oyun sahnesi

HDR oyun deneyimi için HGiG profili

Gerçekçi Sinema Sahnesi

Göze çok daha güzel gelen görüntülerle kendinizi oyuna iyice kaptırın. HGiG, televizyonun görüntü kalitesi performansını tanır ve HDR grafiklerini ayarlayarak en iyi HDR oyun deneyimini elde etmenizi sağlar.
*Görsel temsilidir.

Oturma odasında ultra geniş ekranlı televizyonda maç izleyen insanlar

Saf Renklerle Gerçek Stadyum Atmosferi

NanoCell TV, Nano Doğruluk teknolojisi ile 8K ekranda hiçbir açıda bozulma olmadan doğru renkleri sunar. Maçları Saf Renkler teknolojisine ve inanılmaz görüntü kalitesine sahip ultra geniş bir ekranda izleyin.

Oturma odasında ultra geniş ekranlı televizyonda maç izleyen insanlar

Ultra Geniş Ekran

Stadyumda İzliyormuş Gibi

75 inç veya daha büyük bir ultra geniş ekran. NanoCell TV, stadyumu tüm heybetiyle doğrudan evinize getiriyor. Oyuncuların hareketlerini tam önünüzdeymiş gibi görün.

Yarısı bulanık görüntü kalitesine sahip geleneksel LCD/LED TV'de, diğer yarısı net görüntü kalitesine sahip LG NanoCell TV'de görüntülenen futbol maçı

Motion Pro

Her Anı Tüm Ayrıntılarıyla İzleyin

Spor karşılaşmalarını izlerken artık görüntüden (hareket bulanıklığı) kesinlikle kaçınılmalıdır. Motion Pro özelliği sayesinde artık bulanıklık olmadan her oyuncunun hızlı ve detaylı hareketlerini televizyonunuzda izleyebilirsiniz. LG NanoCell sayesinde bulanıklık veya titreşim konusunda endişelenmenize gerek yok.
*Görsel temsilidir.

Basketbol maçından bir sahne gösteren televizyonda çıkan Maç Bildirimi

Maç Bildirimi

Derbiyi Kaçırmayın

Maç Bildirimleri oyunlardan önce, oyun sırasında ve oyundan sonra sizi bilgilendirir. Başka içerikleri izlerken bile favori takımlarınızın büyük maçlarını kaçırmaktan korkmayın.
*Desteklenen hizmet ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir.

Bluetooth arka hoparlörlerle oturma odasındaki TV'de maç izleyen kadın ve adam

Bluetooth Surround Ready

Büyük Maçları Mükemmel Ses Kalitesiyle İzleyin

NanoCell TV, 2.0 kanallı sesi sanal 4.0 sese dönüştürür. İki Bluetooth hoparlörü bağlayarak surround ses etkisi yaratabilirsiniz. Maça kendinizi daha fazla kaptırın ve canlı bir atmosfer hissini yaşayın.
*Mevcut bağlantılar: LG PK7/7W/5/5W, PL7/5, PN7/5, RL3, RM2, RN9/7/5, ON9/7/5.

Oturma odasında, Ana Sayfa Kontrol Panelini gösteren TV ekranının karşısında kanepede oturan bir kadın

AI ThinQ

TV’nin Ötesinde

Akıllı ThinQ AI teknolojisi ile televizyonunuzu bir yaşam merkezi haline getirin. LG ThinQ, doğal ses tanıma özelliğiyle Ev IoT ekosisteminizi kolayca yönetmenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Üstelik uzaktan kumanda gerekmez.
DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
*Desteklenen hizmet ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir.
*Ayar üzerindeki özellik adı, TV İşletim Sistemi sürümlerine göre değişiklik gösterebilir.

Doğanın göz hizasında bir görünümünü gösteren TV’nin bulunduğu lüks oturma odası

Gallery Design

Saf Renkler Duvarınızı Süslesin

Duvar bağlantı parçası duvarınıza yapışarak yaşam alanınıza uyum sağlar ve galeri görüntüsü verir.
*TV standı dahildir. İnce duvar bağlantı parçası ayrı olarak satılır.

Telefonda LG TV AR uygulamasını veya LG TV AR uygulamasına bağlanan QR kodunu kullanan kişi (http://www.lgtvism.com/lgtvar)

LG televizyonun yaşam alanınıza nasıl uyum sağlayacağını görün

LG TV AR uygulaması ile LG televizyonun tasarımını ve boyutunu inceleyin.
HEMEN YÜKLE*Ekrandaki kullanıcı arayüzü, asıl uygulamadan farklı olabilir.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.