Grundig, Arçelik ve Altus TV Çağrı Merkezi

Grundig ve Altus markalı televizyonlar Arçelik garantisi altındadır. Tüketici kaynaklı bir hasar olmaması durumunda, teknik arızalar 3 yıl Arçelik garantisi kapsamındadır. Grundig, Arçelik ve Altus marka tv ile ilgili iletişim Arçelik müşteri hizmetleriyle kurulmalıdır. Altus TV çağrı merkezi, Grundig TV çağrı merkezi.

Arçelik Müşteri Hizmetleri: 444 0 888

Garanti süreci

32” ve üzeri televizyonlarda;

  • Yetkili servis tarafından kurulum yapılması zorunlu olup ücretsizdir. Yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
  • Ürün garantisi kurulum tarihinde başlamaktadır.

32” altı televizyonlarda;

  • Yetkili servis kurulumu zorunluluğu yoktur ancak hasar vb. durumlara karşı servis hizmeti önerilir. Talep ettiğiniz takdirde markanın müşteri hizmetlerini arayarak ücretli kurulum talebinde bulunabilirsiniz.
  • Kurulum hizmeti alınmayan 32” altı televizyonlarda, kutuda hasar olmamasına rağmen üründe herhangi bir hasar söz konusu ise yetkili servisle iletişim kurulmalıdır.
  • Kurulum hizmeti alınmadığı takdirde ürün garantisi fatura tarihinden itibaren başlamaktadır.

Yetkili servis talebinde bulunmadan önce, televizyonum çalışmıyor şimdi ne yapmam gerekir? konumuzu inceleyebilirsiniz. Ayrıca, televizyondan ses gelmiyor sorunu yaşıyorsanız ek bilgi konumuzu da inceleyebilirsiniz.

TV Çağrı Merkezi neden önemlidir?

Özellikle garanti süresi bitmemiş olan televizyonlar için yetkili servis oldukça önemlidir. Öyle ki, yetkili servis haricinde televizyonunuza yapılan tüm müdahaleler risk taşır. Çünkü, yapılacak herhangi bir yanlış ve yetkisiz işlem, ürünü garantiden çıkmasına sebep olmaktadır. Bu sebeple tv çağrı merkezi iletişim bilgileri üzerinden, yetkili servis talebinde bulunmanız gerekir. Ayrıca, kendisini yetkili servis gibi tanıtan dolandırıcıların Türkiye’de sıklıkla karşımıza çıktığını unutmayın. Arçelik, Altus ve Grundig televizyonlar için çağrı merkezi numarası aynıdır.

Yetkili servisin önemi hakkında daha fazla açıklama yaptığımız konumuzu inceleyin.