OV70F500 Model Televizyonun Temel Bilgileri
Marka : Onvo
Model : OV70F500
Üretim Yılı : 2023
Ekran Boyutu : 177 ekran, 70 inç
Çözünürlük : Ultra HD (4K)
Smart TV ? : Var
Garanti : Onvo Garanti Süreci
OV70F500 Model Televizyonu N11'den satın al

Onvo OV70F500 70″ 178 Ekran 4K TV webOS

OV70F500 Model Televizyonun Temel Bilgileri
Marka : Onvo
Model : OV70F500
Üretim Yılı : 2023
Ekran Boyutu : 177 ekran, 70 inç tv izleme mesafesi
Çözünürlük : Ultra HD (4K)
Smart TV ? : Var
Garanti : Onvo Garanti Süreci
OV70F500 Model Televizyonu N11'den satın al

Onvo OV70F500 model 70 inc 4K WebOS TV hakkında bilinmesi gerekenleri listeledik. İçerik Onvo resmi websitesinden alınmıştır. Ama ürün ile ilgili başka sorularınız var ise konu altındaki yorum alanını kullanabilirsiniz.

HDR10

HDR 10 teknolojisi ile her rengin kendine özgü belirlediği daha net görüntülere sahip olacaksınız.

Wİ-Fİ

Dahili Wİ-Fİ özelliği sayesinde SMART TV’nize harici bir kablo ihtiyaç duymadan 2T2R teknolojisi altında hızlı ve sabit WiFi bağlantısının keyfini çıkarın.

WebOS TV

Webos’un kullanıcı dostu Smart TV arayüzü ve zengin içeriğine erişimi oldukça hızlı ve kolay. Arkanıza yaslanın ve Webos Smart TV’nizin keyfini çıkarın. Netflix, Amazon Prime Video, Youtube gibi uygulamaları en üstün ses ve görüntü kalitesiyle deneyimleyin.

SİHİRLİ KUMANDA

Hareket tuşu, işaretleme ve hareketle ya da sesle kontrol.. Kullanımı en kolay ve en rahat hareket sensörlü TV kumandası. Artık tek tuşa dokunarak TV’nizi kontrol edebilirsiniz. Sihirli Kumanda ile her türlü fonksiyonu kullanabilmek için sadece işaretleyip tıklamanız. Ya da komut vermeniz yeterlidir. Tek tuşla NetFlix ve Prime Video uygulamalarına ulaşım kolaylığı sunar. Kumanda üzerindeki mikrofon düğmesine basıp TV’nizi sesli komut ile aç-kapa yapabilirsiniz.

KLAVYE MOUSE WEBCAM

TV’nize Kablosuz Klavye-Mouse ve Webcam bağlayarak Smart TV’nizin keyfini çıkaratabilirsiniz.

ThinQ AI

Yapay Zeka Deneyimi, Yapay zeka ile güçlendirilmiş Türkçe akıllı ses tanıma özelliği ile en kolay Smart TV deneyimini keşfedin. LG Thinq uygulaması indirilmiş cep telefonunuz ile akıllı ev aletlerinizi ve beyaz eşyalarınızı kontrol etmek amaçlı kullanabilirsiniz.

KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARMA

Ekran Yansıtma özelliği sayesinde Telefon ve Tabletteki görünütünüzü anında Televizyonunuza yansıtabilirsiniz.

ULTRA İNCE ÇERÇEVE

OV70F500 Ultra ince çerçevesi sayesinde daha geniş ekran ve şık bir tasarıma sahip olun.

ULTRA HD

Üstün 4K Ultra HD görüntü kalitesi ile Film ve Maç keyfininin tadını çıkartın.

1.5 GB RAM – 8 GB ROM

Güçlü, yüksek performanslı dört çekirdekli işlemci

Dört çekirdekli işlemci ve 1.5 GB RAM + 8 GB ROM, sorunsuz işlemlerinize olanak tanır ve daha fazla uygulamayı barındırarak eğlence deneyiminiz için sınırsız olanaklar sunar.

DOLBY AUDIO

Premium Ses
Dolby daha net, üç boyutlu Ultra surround ses ile izleme ve dinleme deneyimi sunar.

4 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ

Yeni nesil 4 Çekirdekli özel işlemci sayesinde en muhteşem görüntüyü, en canlı renkleri ve en iyi performansı size sunuyor

BLUETOOTH

Kablo bağlantısını gerek kalmadan Bluetooth özelliği bulunan klavye-mouse, ses sistemi, kulaklık ve gamepad gibi cihazlarınızı televizyonunuzla eşleştirerek, TV keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

70’’ 178 EKRAN
ULTRA İNCE ÇERÇEVE
3840 x 2160 ULTRA HD
DAHİLİ UYDU ALICISI
WEBOS SMART
SİHİRLİ KUMANDA
4 ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ
DAHİLİ WİFİ / BLUETOOTH
1000 HZ
HDR10 TEKNOLOJİSİ
3 x HDMI
2 x USB GİRİŞİ ( KLAVYE/MOUSE-MEDİA PLAYER )
AV-ETHERNET GİRİŞLERİ
KULAKLIK-OPTICAL SES ÇIKIŞLARI
2 x 10 W SES ÇIKIŞI

Onvo OV70F500, 70 inc televizyon boyutları ile ilgili detaylara aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz. Televizyon genişlik ve yükseklik bilgileri tüm boyutlar için listelenmiştir. Sonuç olarak, merak ettiğiniz tüm ölçü bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, ürün ücretsiz kurulum hizmetine sahiptir. Ama ürünü yurtdışında kullanmak için satın aldıysanız, bu hizmetten yararlanamazsınız. Türkiye içerisindeki tüm il ve ilçelerde Onvo yetkili servisleri ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede, adresinize gelinerek ücretsiz montaj hizmeti verilecektir. Ayrıca ürün garanti sürecinden çıkmaması için, sadece yetkili servisler tarafından müdahale edilmelidir.

Onvo OV70F500 model televizyonu internetten satın alacaksanız, sizlerle daha önce paylaştığımız “internetten televizyon satın alınır mı?” konumuzu incelemenizde fayda var. Böylece, tüm haklarınızı öğrenebilirsiniz. Sonuç olarak tedarikçi veya lojistik firması kaynaklı mağduriyet yaşamazsınız.