Gaziantep Onvo Yetkili Servisi Listesi

Onvo GAZİANTEP Yetkili Servisi
Firma Adı Söylemez Soğutma
Reklam Alanı
Marka Onvo
Ürün Grubu onvo televizyon
Garanti Onvo Garanti Süreci
Telefon 0 342 863 14 24
Adres ERENLER MAH. GAZİANTEP BLV. 61 İSLAHİYE GAZİANTEP

Onvo televizyonlar için Gaziantep şehrimizde 4 yetkili servis hizmet vermektedir. Ama, Yüzyılın depremleri olarak adlandırılan 6 Şubat depremleri sonrası bilgiler güncellenmiştir. Gaziantep Onvo Yetkili Servisi listemizde olmayan ve kendisini yetkili servis olarak tanıtan firmalara dikkat edin. Ayrıca, Onvo Çağrı merkezi ile iletişim kurarak bilgi teyidi almanızı önemle tavsiye ederiz.

Gaziantep Onvo TV Yetkili Servisleri

İslahiye Yetkili Servisi

Gaziantep İslahiye ilçesinde Onvo televizyon yetkili servisi olarak hizmet veren firmanın iletişim bilgileri aşağıdadır.

  • ERENLER MAH. GAZİANTEP BLV. 61 İSLAHİYE GAZİANTEP
  • 0(342) 863 14 24

Şahinbey Onvo TV Yetkili Servisleri

  • BARAK MAH. 177 NOLU CAD. NO: 15 B ŞAHİNBEY/ GAZİANTEP
  • 0539-933-25-27 Ayrıca,
  • YEDİTEPE MAH. 85073 SOK. NO: 5 ŞAHİNBEY/ GAZİANTEP
  • 0542-777-66-66

Şahinbey ilçesinde Onvo TV yetkili servisi olarak hizmet veren iki firma bulunuyor. İki farklı firmanın adres ve telefon bilgileri yukarıdadır. Belirtilen firmalar birbirinden bağımsız hizmet vermektedir. İki firma ile de görüşme sağlayarak, Onvo televizyon için destek alabilirsiniz.

Onvo TV Nizip Servisi

Televizyon kurulumu ve kullanım ayarları ile ilgili ücretsiz destek için yetkili servis ile iletişim kurmalısınız. Böylece, marka adına ürün kurulumu ve ayarları yapılmış olacaktır. Ayrıca, kullanım esnasında yaşanılan problemler için servis çağırmadan önce yapılması gerekenler konumuzu inceleyin. Belki de zannettiğiniz kadar büyük bir sorun yoktur. Servis ücreti ödemek yerine birkaç tıklama veya kablo tak çıkart ile sorunu çözebilirsiniz.

Dikkat! 32inc ve daha küçük boyutlu televizyonlar için yetkili servis kurulum ücreti ödenmesi gerekir. Çünkü 32″ boyutundan küçük televizyonlar küçük ev aleti olarak değerlendirilir. Bu sebeple, yetkili servis çağırmadan önce ücret bilgisi talep etmelisiniz.