OLED55CX6 Model Televizyonun Temel Bilgileri
Marka : LG
Model : OLED55CX6
Üretim Yılı : 2020
Ekran Boyutu : 140 ekran, 55 inç
Çözünürlük : Ultra HD (4K)
Smart TV ? : Var
Garanti : LG Garanti Süreci
OLED55CX6 Model Televizyonu N11'den satın al

LG OLED55CX6LA CX Serisi 4K UHD Smart TV

OLED55CX6LA model LG Televizyon
OLED55CX6 Model Televizyonun Temel Bilgileri
Marka : LG
Model : OLED55CX6
Üretim Yılı : 2020
Ekran Boyutu : 140 ekran, 55 inç tv izleme mesafesi
Çözünürlük : Ultra HD (4K)
Smart TV ? : Var
Garanti : LG Garanti Süreci
OLED55CX6 Model Televizyonu N11'den satın al
  • OLED Piksel Teknolojisi
  • 4K UHD Çözünürlük
  • 3.Nesil α9 AI 4K İşlemci
  • Yapay Zeka Teknolojisi
  • webOS Smart TV Deneyimi
  • 2.2 Ses Sistemi, Dolby Atmos® Ses

Kendinden Aydınlatmalı OLED

OLED piksellerinin gücünü keşfedin

LG OLED TV, kendi parlaklıklarını kontrol edebilen milyonlarca OLED pikselinin yarattığı kusursuz siyah ve kusursuz renklerle benzersiz bir TV deneyimi sunar.

3.Nesil α9 AI 4K İşlemci

3.Nesil α9 AI 4K İşlemci

En gelişmiş TV deneyimi

α9 3. Nesil AI İşlemci, derin öğrenme algoritmalarıyla içeriği en büyüleyici şekilde sunmak için ekran içeriğini analiz eder. Tüm ayarlamalar otomatiktir; her görüntüyü muhteşem bir hale getirecek üstün görüntü ve ses için geliştirilmiştir. AI ThinQ

Gücünü yapay zekadan alıyor

Akıllı AI ThinQ teknolojisi ile televizyonunuzu evinizdeki yaşamın merkezi haline getirin. LG ThinQ, Türkçe destekli akıllı ses tanıma özelliğiyle Ev IoT ekosisteminizi uzaktan kumanda gerekmeden kolayca yönetmenizi ve kontrol etmenizi sağlar.

LG OLED55CX6LA Woman sitting on a chair in the living room with the Home Dashboard on the TV screen

*Ayar üzerindeki özellik adı, TV İşletim Sistemi sürümlerine göre değişiklik gösterebilir.

LG OLED55CX6LA OLED pikselleri gerçek sinema deneyimini evinize getiriyor

En Sürükleyici Sinema Deneyimi

OLED pikselleri gerçek sinema deneyimini evinize getiriyor

 Tamamını izle*İçeriklerin oynatılması için Netflix üyeliği gerekmektedir.

Dolby Vision IQ ve Dolby Atmos

Profesyonel olarak geliştirilmiş görüntü ve ses deneyimi

Yeni eklenen Dolby Vision IQ özelliği ile ortam ışığı tespit edilir ve en iyi görüntü kalitesi için izlediğiniz içerik ortam ışığına göre uyarlanır. Dolby Atmos ise her nesnenin hareketini gerçekçi bir şekilde yakalar ve 360º surround ses performansı sunar. Dolby Vision IQ ve Atmos bir araya geldiğinde sürükleyici bir sinema deneyimi yaşatır.

FILMMAKER MODE™

Yapımcıların amaçladığı görüntü kalitesi

Hollywood’un önde gelen film yapımcıları tarafından desteklenen yeni Filmmaker Modu ile doğru görüntü oranları, renkler ve kare hızları mükemmel bir şekilde korurken, hareket yumuşatma, gürültü azaltma ve keskinleştirme gibi bazı işlem sonrası efektler devre dışı bırakılarak, film yapımcılarının görsel vizyonu izleyiciyle buluşturuluyor. *FILMMAKER MODE™ logosu, UHD Alliance, Inc’in ticari markasıdır.

Sınırsız Eğlence

Tüm favori içeriklerinize kolay erişim

Netflix ve Apple TV uygulamalarıyla favori içeriklerinizi en üstün kalitede deneyimleyin. En yeni filmler, diziler, belgeseller ve daha fazlasına tek bir tuşla erişin. Arkanıza yaslanın ve yeni nesil TV deneyiminin keyfini çıkarın.*Netflix içeriklerini izlemek için üyelik gerekmektedir.

LG OLED55CX6LA OLED pikselleri oyunu hızlı ve akıcı hale getirir

En Sürükleyici Oyun Deneyimi

OLED pikselleri oyunu hızlı ve akıcı hale getirir

G-Sync Uyumluluğu

En iyi oyun televizyonu

NVIDIA GSYNC uyumluluğuna sahip ilk TV olan LG OLED, en üstün oyun deneyimi için mükemmel bir seçimdir. Daha az takılma, gecikme ve titreme ile PC oyunlarında kullanıcılara büyük avantaj sağlar. Tamamını izle*Ekran görüntüleri simüle edilmiştir.

VRR, ALLM ve eARC

Yeni nesil oyun standardı

HDMI 2.1 spesifikasyonlarını karşılayan daha yüksek kare hızı, VRR (Değişken Yenileme Hızı), ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu) ve eARC (Geliştirilmiş Ses Dönüş Kanalı). Bu en yeni özellikler, hızlı hareket eden içeriği daha yüksek çözünürlükte görüntülemenize, ayrıca akıcı ve senkronize grafikler elde etmenize olanak tanır. Daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar.

Düşük Giriş Gecikmesi ve Hızlı Tepki Süresi

Rakiplerinizin gerisinde kalmayın

Düşük giriş gecikmesi ve 1ms’lik tepki süresi ile LG OLED TV bulanıklığı azaltıp netliği arttırarak zafere bir adım daha yaklaşmanızı sağlar.

HGiG profili

Üstün HDR oyun deneyimi

HGiG, televizyonunuzun teknik özelliklerine ve performans düzeyine en uygun oyun grafiklerini sunar. LG OLED sayesinde her oyunu en iyi haliyle görüntüleyen bir televizyonda oyun oynamanın verdiği güveni yaşayın ve geniş bir oyun yelpazesinden dilediğiniz oyunu seçin.*Ekran görüntüleri simüle edilmiştir.

Göz Dostu OLED

Rahat izleme özelliği ile daha uzun süre izleyin

Daha az mavi ışık ve daha rahat izleme özelliği ile programları ara vermeden izleyin. LG OLED TV’ler mavi ışık, titreme ve yüksek kaliteli görüntüleme standartlarının ötesine geçiyor.
*Varsayılan fabrika ayarları kullanıldığında titreşim olmamaktadır. OLED Motion veya OLED Motion Pro özelliği etkinleştirildiğinde titreşim görülebilir.

LG OLED55CX6LA OLED pikselleri stadyum deneyimini evinize getiriyor3

Sürükleyici Spor Deneyimi

OLED pikselleri stadyum deneyimini evinize getiriyor

LG OLED55CX6LA Yarısı bulanık görüntü kalitesine sahip LCD/LED TV'de, diğer yarısı net görüntü kalitesine sahip LG OLED TV'de görüntülenen futbol maçı

OLED Motion

OLED Motion

Her anı tüm ayrıntılarıyla izleyin

Kendi parlaklıklarını kontrol eden LG OLED pikselleri ile hareketli sahnelerde hiçbir ayrıntıyı kaçırmazsınız. OLED Motion Pro ve TruMotion özellikleri spor karşılaşmalarında bulunaklık ve titreşim olmadan en üstün izleme deneyimini sunar.*Ekran görüntüleri simüle edilmiştir.

Maç Bildirimleri

Maçı kaçırmayın

Maç bildirimleri özelliği maçtan önce, maç sırasında ve maçtan sonra ekran üzerinde belirerek sizi bilgilendirir. Maçın ne zaman başlayacağını ve skor güncellemelerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bluetooth Surround Uyumlu

Büyük maç için güçlü ses

Bluetooth Surround uyumluluğu ile stadyumdaki atmosferi evinize taşıyın. İki adet uyumlu Bluetooth hoparlörü bağlayarak surround ses efektini yaratabilirsiniz.*Uyumlu LG hopörler : LG PK7/7W/5/5W, PL7/5, PN7/5, RL3, RM2, RN9/7/5, ON9/7/5. Diğer marka hoparlörlerle uyumluluk bu yıl içerisinde yazılım güncellemesi ile gelecektir.

LG OLED55CX6LA Rakiplerinizin gerisinde kalmayın

Eşsiz Tasarım

OLED pikselleri en üstün tasarımları mümkün kılar

LG OLED55CX6LA Doğanın havadan bir görünümünü gösteren TV ve kanepenin bulunduğu oturma odası

İç mekanla mükemmel uyum

Yeni LG OLED TV’nin görülmemiş incelikteki sofistike ve zarif tasarımı, evinizle mükemmel uyum sağlar. Yaşam alanınızın tarzına ekstra bir dokunuş katar.